Solární lavičky gBench

Co je to gBench?

gBench je alternativou k předraženým a nevzhledným solárním lavičkám, běžně dostupným na českém trhu. Jedná se o solární lavičku s jednoduchým, příjemným, nadčasovým designem, který si můžete s pomocí našeho konfigurátoru upravit přesně na míru prostředí, do kterého ji chcete umístit.

Nutno zmínit, že se zelená energie počítá mezi horká témata dnešní doby. Jedná se o téma značně popularizované a oblíbené. Proto může funkční, designová zelená lavička být velkým lákadlem pro vaše zákazníky, nebo předmětem obdivu pro vaše přátele.

Čtyřlístek důvodů, proč si pořídit gBench

Originalita

Cílem naší zelené lavičky gBench není masová výroba: vyrábíme je sami, jednotlivě a ručně. Dnes, ani do budoucna, nezamýšlíme produkovat stovky, nebo dokonce tisíce kusů měsíčně. Tím pádem se vždy bude jednat o neobvyklý kousek, který rozhodně nevlastní každý.

Design

Lavička gBench je nositelem jednoduchého, nadčasového designu, který vkusně doplní vaše venkovní prostory. Jednotlivé části designu (například barvy dřeva) si můžete vybrat sami – na míru prostředí, do kterého ji hodláte zasadit.

Zelená energie

Současný vzestup zájmu veřejnosti o ekologii je bezesporu jedním z pozitivních faktů, které jsou vázány k dnešní době. Lavička gBench je vaší možností k trendu „zelené“ energie přispět.

Ekologická je i gBench sama o sobě. Dbáme na to, aby v průběhu celého svého života (od výroby, přes fungování až po likvidaci) nechávala v našem životním prostředí minimální možnou stopu.

Český výrobek

Lavička gBench je český, z velké části ručně vyráběný, designový výrobek, jehož koupí podporujete drobné české podnikatele.